Adres: D-130 Bursa Karayolu üzeri sahil mahallesi no:8 Başiskele KOCAELİ

 Satış Yetkilisi : Tuncay KOTAN 

Tel No: 0539 380 22 57 

Mail Adres : [email protected]

 

 

25 yıl önce bahçe ve balkon mobilyaları imalatına başlayarak, binlerce müşterisine en iyi kalite ve hizmet anlayışı ile hizmet eden Woody Bambu daha geniş kitlelere hizmet vermek için kendi e-ticaret sitesini oluşturmuştur. Bölgesindeki  en iyi firma olduğunu binlerce güler yüzlü müşteri ile ispat etmiştir.

     Ürettiği oturma grupları, yemek takımları, köşe takımları, sandalyeler, masalar , aksesuarlar ile Türkiye'nin her yerinde birçok bahçe ve balkonda yerini almaktadır. Farklı  tasarımlarının dışında sizden gelen özel tasarım isteklerine de cevap veren Woody Bambu sektördeki yenilikçi ve önder karakteri , %100 müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde 1000 metrekare kapalı alanda  üretimine devam etmektedir.

   Dünyaca Ünlü  Federal Express,bilinen adıyla FedEx, firmasının kurucusu Fred Smith'in ünlü sözünü kendine felsefe edinmiş bir firma olarak daha çok müşteri kazanmak ve daha fazla mekanda kendimize yer bulmak için  siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi ve hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

"Bir işin amacı, müşteriyi kazanmak ve tutmaktır." 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı